Menu
Your Cart

Cuttwood

Cuttwood

Cuttwood
    Cuttwood, merkezi Irvine, California'da bulunan ve yaygın olarak tanınan 10 lezzetin yaratıcısı olan Unicorn Milk and Boss Reserve'in sektör lideri premium e-likitT sunmaktadır. E-sıvı ürünleri Kaliforniya'da, ISO 9001: 2015 üretici işletme standartlarına uygun bir tesiste üretilmektedir. En iyi fiyat garantisi ile sizlere Cuttwood marka orginal ürün satışı yapılır.

Cuttwood Boss Reserve 30 ML
ÇOK SATAN
Marka: CUTTWOOD
Cuttwood Boss Reserve 30 ML     Cuttwood Boss Reserve Likit, çeşitli kuruyemişlerle zenginleştirilmiş ballı kraker ve mısır gevreği aromasının üzerine zengin kremalı süt aroması eklenmiştir ve son olarak olgun muz aroması ile karışım taçlandırılmış olan %100 orjinal 30ml'lik..
99,00 ₺
Marka: CUTTWOOD
CUTTWOOD LİKİT MEGA MELONS 30MLCuttwood'un Mega Melons LİKİT, sulu mangolar, kantal şekerleri ve tatlı papayı içeren tropik kavun kombinasyonudur. Kavunların üçlüsü birlikte harmanlanır, tatlı ve ferahlatıcı meyvemsi elifondur. Cuttwood Mega Melon e-likit, püskürtme sırasında mango ve papaya ipucuyl..
99,00 ₺
Marka: CUTTWOOD
CuttWood Unicorn Milk, elektronik sigara e-likit sıvısı, 4 farklı sütlü krema tatları ile taze çilek meyvesi karışımı ile elde edilen e-likit sıvısı meşe fıçılarda özel dinlenme sürecine girer ve meşe fıçılardan sinen koku ile harmanlanarak demlenir. Unicorn Milk Premium likit 30ml ve 60 ml seçenekl..
99,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/