Menu
Your Cart

JuuL Türkiye Blog RSS Feed

01 Jan Juul C1 Bluetooth Yeni
John 0 184
Juul C1 Bluetooth yeni   Yeni JUUl C1 connected başlangıç kiti geldi! JUUL, Vaping dünyasının en büyük markalarından biridir ve cihazları dünya çapında son derece popülerdir. JUUL yeni C1 serisine y..
23 Nov E Sigara Çeşitleri Nelerdir?
John 0 183
Sigara sektöründe de yeni teknolojik gelişmeler ortaya çıktı. E sigara birçok kullanıcının tercih ettiği bir teknoloji. Her sektörde olduğu gibi e sigara çeşitleri bulunmakta. Rich tobacco zengin tütü..
02 Mar Juul Taklit Ürünlere Karşı Mücadele
John 0 149
Juul Taklit Ürün Nasıl Anlaşılır?    JUUL cihazının ABD elektronik sigara pazarına girmesinden bu yana geçen üç buçuk yıl içinde, Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya ve Türkiye'deki  en popüler e-sigar..
09 Sep Hareket Halinde Şarj Etme
John 0 126
Hareket Halinde Şarj Etme    JUUL serisine heyecan verici öncü yeni bir ek, JUUL taşınabilir şarj kutusudur. En yoğun insanların bile JUUL'larını gün boyunca hareket halindeyken bile yanlarında tutab..
01 Jun Yeni Juul Pod
John 0 98
E-sigaraBu amaçla, müşterileri için E-sigara deneyimini geliştirerek yeni ve geliştirilmiş pamuk fitili ve coil erek daha tutarlıekme sür.  inin  nikotin mukavemetini 20 mg'dan 18 mg'a ayarladılar , ..
12 Dec Juul İş Dünyasında
John 0 91
Juul İş Dünyasında Elektronik Sigarayı TartışıyorJUUL'UN İngiltere Genel Müdürü Dan Thompson, kısa süre önce BBC World'ün bir parçası olan BBC'nin Business Daily haber programında röportaj verdi.Tart..
27 Oct Elektronik Sigara Sigarayı Bıraktırır Mı?
John 0 69
Kişilerin genellikle ergenlik zamanı, arkadaş özentiliği, kendini büyük gösterme, havalı olma gibi düşüncelerle başladığı ve de yaş ilerledikçe pişman olarak bırakmak için bin bir türlü yol aradığı du..
27 Oct Elektronik Sigara Kaç Watt Olmalıdır?
John 0 56
Elektronik sigaranın insanların hayatına 10 yıl öncesine kadar girmiştir. Fakat pek çok kişi tarafından kullanılmaya başlamış ve yaygınlaşmıştır. Sigara kullananlar hayatına elektronik sigarayı almışt..
17 Dec Elektronik Sigara Pili Nasıl Şarj Edilir?
John 0 54
 Artık günümüzde birçok küçük elektronik aletleri, şarj edilerek kullanım ve kullanım sıklığı daha rahat hale getirilmesi amaçlanıyor. Bu durum hep yanımızda şarj aleti taşıma gerekliliğini beraberind..
26 Oct Elektronik Sigara Bakımı Nasıl Yapılır?
John 0 51
Elektronik Sigara Bakımı Nasıl Yapılır?Elektronik sigara son zamanların en trend tütün ürünlerinden biridir. Elektronik oluşu kullanım kolaylığı sağlarken sigara içmenin keyfine de ayrı bir şekilde va..
27 Oct Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?
John 0 50
Elektronik sigara kullanan kişi sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Günümüzde birçok kişi elektronik sigara kullanımında bulunmaktadır. 2000'li yılların başında üretimine başlanılan elektronik sigaralar,..
27 Oct Elektronik Sigara Neden Boğaz Yakar?
John 0 47
Elektronik sigaralarda yaşanan boğaz yakma problemi, kalitesiz elektronik sigara ve yanlış likit seçimlerimden kaynaklanmaktadır. Bu hususta elektronik sigara tercih edilirken kaliteli olması oldukça ..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 14 (2 Sayfa)
Bu web sitesinde en iyi deneyimi yaşamanızı sağlamak için çerezler kullanılmaktadır. Detaylar