Menu
Your Cart

JuuL Türkiye RSS Feed

01 Jan Juul C1 Bluetooth yeni
0 94
Juul C1 Bluetooth yeni   Yeni JUUl C1 connected başlangıç kiti geldi! JUUL, Vaping dünyasının en büyük markalarından biridir ve cihazları dünya çapında son derece popülerdir. JUUL yeni C1 serisine y..
09 Sep Hareket Halinde Şarj Etme
0 86
Hareket Halinde Şarj Etme    JUUL serisine heyecan verici öncü yeni bir ek, JUUL taşınabilir şarj kutusudur. En yoğun insanların bile JUUL'larını gün boyunca hareket halindeyken bile yanlarında tutab..
02 Mar JUUL Taklit Ürünlere Karşı Mücadele
0 70
JUUL Taklitçi Ürünlere Karşı Mücadele    JUUL, sahte ünlerinin satışı azaltmalarınıtirdiği başarıyı elde etmek için son derece benzer ürünlerle ortaya çıkan yeni şirketlerle yüzleşmelerine yardımcı ..
01 Jun Yeni JUUL Pod
0 54
Yeni Teknoloji JUUL kapsülleri    E-sigara endüstrisinin geri kalanı gibi, JUUL her zaman yenilikçilik çıtasının yükseltmeye ve ürünlerini yüksek kaliteli ve kullanıcılar için eğlenceli hale getirmeye..
12 Dec JUUL İş Dünyasında
John 0 51
     JUUL İş Dünyasında Elektronik Sigarayı TartışıyorJUUL'UN İngiltere Genel Müdürü Dan Thompson, kısa süre önce BBC World'ün bir parçası olan BBC'nin Business Daily haber programında röportaj verdi..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
This is the sticky Notification module. You can use it for any sticky messages such as cookie notices, special promotions, or any other important messages. http://www.allaboutcookies.org/