Elektronik Sigara Bakımı Nasıl Yapılır?

Elektronik sigara son zamanların en trend tütün ürünlerinden biridir. Elektronik oluşu kullanım kolaylığı sağlarken sigara içmenin keyfine de ayrı bir şekilde varacaksınız. Klasik sigaralardan daha az tehlikeli olması ve durmadan paket almak zorunda kalmayışınız ise diğer avantajları arasında.

Piyasada tek

Juul pods elektronik sigara piyasasında zirvede yer alıyor. Birbirinden farklı renklere sahip olan cihazda USB şarj yuvası da yer alır, bu şekilde cihazı şarj edebilirsiniz. Sigaraya gerçek bir alternatif arayanlar için üretilmiştir.

Nasıl satın alınır?

Juul pod satın al butonuna tıkladıktan sonra sistem sizi direk siteye yönlendirir, bu sayede kolay bir şekilde satın alma işlemine geçebilirsiniz. Klasik sigaralarda olan farklı tat alternatifleri elektronik sigarada da mevcuttur. Çeşitleri;

  • Meyveli
  • Klasik
  • Vanilyalı
  • Mangolu
  • Naneli
  • Salatalıklı
  • Elmalı

şeklinde sıralanabilir. Sigaranın tadı size acı geliyorsa farklı lezzetler işle keyfinizi yerine getirebilirsiniz. Üstelik kategori bölümünden indirimli, yerli ve çok satan ürünlere ayrı ayrı ulaşabilirsiniz. Ürünleri bakımı da çok basittir. Eğer ilk defa kullanacaksanız, markanın size kolaylığı olan başlangıç setini tercih edebilirsiniz.

Cihaz özellikleri

Juul pod ile teknoloji ve lezzeti bir arada götürebilirsiniz. Sigara içenlere göre özel tasarlanan cihazın herhangi bir tuşu yoktur, sıcaklık kontrolü otomatiktir ve klasik e sigaralardan farklı olarak tütün yaprağı içinde bulunan nikotin tuzları kullanılmaktadır. Juul'a özgü tüm bu özellikler bilim adamları, mühendisler, tasarımcılar ve tedarik zinciri uzmanları ışığında hazırlanmaktadır. Cihazlar kolay kullanım dışında kolay temizlenebilme özelliğine de sahiptir.

Bakımı nasıldır?

Juul pods elektronik sigara bakımları oldukça basittir. Temizlik birkaç aşamadan oluşmaktadır. Öncelikle cihazın parçalarını ayırın. Her parçayı birbirinden ayırırsanız temizlik daha hızlı biter. Cihazı çizmeyecek bir bezi hafif nemlendirin ve atomizeri dikkatle silin. Kir ve kalıntıları iyice aldığınızdan emin olun. Bezin ulaşamadığı yerleri kulak çubuğuyla silebilirsiniz.

Eğer bu aşamaya dikkat etmezseniz sonradan coil problemleri yaşayabilirsiniz. Elektronik sigara bakımı kullanım ömrünü en az 2 kat uzatır. Ardından batarya temizliğine geçin, bu işlem çıkarılabilir pil sistemi için geçerlidir. Pil kutusu çok kirliyse saf alkol kullanabilirsiniz.