Juul C1 Bluetooth yeni

   Yeni JUUl C1 connected başlangıç kiti geldi! JUUL, Vaping dünyasının en büyük markalarından biridir ve cihazları dünya çapında son derece popülerdir.

 JUUL yeni C1 serisine yeni bir ileri teknoloji eki yayınlandı ! Çeşitli özellikler için cihazınızı telefonunuza bağlamanızı sağlayan en son elektronik sigara teknolojisine sahip yenilikçi bir cihazdır.


Cihaz Hakkında

    JUUL C1 Connected cihazın kendisi uygulama ile birlikte veya uygulama olmadan kullanılabilir, uygulama olmadan kullanıldığında mevcut JUUL cihazıyla aynı şekilde çalışır. Cihaz düğmeler olmadan son derece kullanıcı dostudur ayrıca Coil değiştirmeye ve E-Likit doldurmaya ihtiyaç duymaz.


Cihaz, her zaman tutarlı ve eğlenceli bir elektronik sigara deneyimi için dahili Coil sistemi ve pamuk fitili ile önceden doldurulmuş JUUL pod'ları içerir.

Pil, küçük boyutu nedeni ile şaşırtıcı derecede güçlüdür evde ve hareket halindeyken kolay şarj için doğrudan bir USB bağlantı noktasına takılan kullanışlı USB şarj yuvası ile kolayca şarj edilir.


Coil sürekli olarak mükemmel miktarda güç sağlamak için JUUL'un kapalı döngü sıcaklık algoritmasını kullanır ve beş kademeli LED ışık sistemi size  pil gücünü tek dokunuşla gösterir.


Uygulama Hakkında

JUUL C1 cihazınızı android cihazınıza bağlayarak benzersiz özelliklerinin kilidini açabilirsiniz.  • Cihazınızın güvenliğini sağlayın 

 

Uygulama ayrıca, kullanıcının mobil uygulamadan sizin elinizde olmasa da, cihazı kullanan herkesin cihazını uzaktan kilitlemesine izin vererek kullanıcının cihazlarının güvenliği üzerinde daha fazla kontrol sağlar.  • JUUL Konumlandırıcı


Ardından, JUUL C1 Connected cihazınızı takip etmek, cihazı bir harita üzerinde göstermek ve kayıp JUUL cihazınızı bulmanıza yardımcı olmak için uygulamadan cihaza bir ses göndermek için  JUUL Konum Belirleyici seçeneğini kullanabilirsiniz.

 

JUUL POD

    JUUl C1, mevcut JUUL cihazınız gibi çalışır ve tüm orijinal JUUL pod'ların yeni JUUL C1 ile uyumlu olduğu anlamına gelir; bu yüzden eskilerini atmaya gerek yoktur.18 mg nikotin mevcuttur, 9 lezzet de 9 mg nikotinde bulunur.Zengin geleneksel tütün aromasının pürüzsüz bir yüzeyle harmanlanması.  • Golden Tobacco  (18mg/9 mg)


Buz gibi gevrek ve nane aroması.  • Glacier Mint  (18mg/9 mg)

 

    Berry Lezzeti taze böğürtlen ve orman meyvelerinin harmanlanması.  • Alpine Berry  (18mg/9 mg) Tropikal Meyve notları ile keskin mango lezzeti.  • Mango Nektarı  (18mg)

Vanilya ile zengin kakao aroması.  • Royal Creme  (18mg) Gevrek bir kaplama ile taze çekilmiş elma aroması .  • Apple Orchard  (18mg)Yeni JUUL C1'i denemekle ilgileniyorsanız, yeni cihazı stoklamak için seçkin birkaç perakendeciden biri olmaktan gurur duyuyoruz.