JUUL Taklitçi Ürünlere Karşı Mücadele

    JUUL cihazının ABD elektronik sigara pazarına girmesinden bu yana geçen üç buçuk yıl içinde, Amerika, İngiltere, Almanya, Rusya ve Türkiye'deki  en popüler e-sigara olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Ne yazıkki bu başarı taklit cihazların ve JUUL  podlarının yanı sıra bir dizi taklitci ürünün de pazarda yer almasına neden oldu.

 JUUL, sahte JUUL ürünlerinin satışını azaltmalarına ve JUUL Laboratuvarlarının geliştirdiği başarıyı elde etmek için son derece benzer ürünlerle ortaya çıkan yeni şirketlerle yüzleşmelerine yardımcı olmak için Washington'ın  en iyi avukatlarını ekibine dahil etti.

 JUUL, Laboratuvarlarından bir temsilci, JUUL'un yeni ve yenilikçi ürünler piyasaya süren markalardan elektronik sigara pazarında meşru rekabeti memnuniyetle karşılarken, patentin ihlalini gerçekleştiren ürünlerin satışta olmasından memnun olmadıklarını ifade eden bir makale yayınladı.

 JUUL patentli ürünlerin taklitleri JUUL ürünlerinin üstlendiği güçlü kalite kontrolleri ve testlerinden geçmemiş olmaları bu ürünleri daha düşük kalite ve hatta kullanıma bile uygun olmadıkları yapılan testler sonucunda anlaşılmış olup bu ürünler hakkında yasal süreç başlatmıştır.

Ülkemizde artan popülarite ve artan talepler doğrultusunda daha uygun fiyatlı, çeşitli olarak sahte ürünler satılmaya başlamıştır. Lütfen ürün alırken çok dikkatli olun. Biz tüm ürünlerimizi direk JUUL merkezinden aldığımız için hepsi kesinlikle orijinal ama diğer web sitelerin de maalesef durum bu şekilde değildir.

Klonun ne kadar iyi olduğuna bağlı olarak onları tespit etmek zor veya kolay olabilir. Onlardan kaçınmak daha kolaydır. Kendi sağlığınız için tüm alışverişlerinizi e-juul.com online satış mağazamızdan gerçekleştirmenizi öneririz. Farklı bir yerden alınan JUUL  ürünlerinizin orijinallik teyidi konusun dada sizler yardımcı olabiliriz, sizlerde sahte JUUL pod'ların kutularından paketlenmesinden ve tadından anlayabilirsiniz.Kendinize yada bir arkadaşınıza doğum günü hediyesi  veya sürpriz yapmak için JUUl Başlangıç kiti ürünlerimiz ile en doğru seçenekleri e-juul.com online satış mağazamızda siz değerli tüketicilerimize sunmaktayız.